Ви знаходитесь: Головна Новини

Новини коледжу

PDFДрукE-mail
Написав kep_if Понеділок, 08 березня 2010 23:34

Співпраця з підприємствами міста

07 квітня в рамках співпраці ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" та ТОВ "Мікрол" студенти та працівники коледжу відвідали підприємство, де ознайомилися з виробничими потужностями та процесом створення продуктів і компонентів для вирішення завдань в області промислової автоматизації, локальних і розподілених систем збору і обробки даних. 

Під час екскурсії по підприємству начальник виробництва Корнута Богдан Іванович ознайомив випускників з автоматизованими лініями, обладнанням, яке використовується в процесі виробництва, принципами його роботи.

Під час зустрічі випускники цікавились умовами праці, режимом роботи підприємства та виконанням працівниками своїх функцій на виробництві. Двоє учасників зустрічі згідно підписаного договору будуть проходити виробничу практику на ТОВ "Мікрол".

Учасники:

Вовк Ірина Іванівна - заступник директора з навчально-виробничої роботи;

Левицький Ігор Володимирович - завідувач Економіко-технічного віділення;

Студенти групи ЕЛ-17-1

Адміністрація коледжу дякує керівництву компанії ТОВ "Мікрол", за організацію та проведення екскурсії.

 viber 2021-04-07 11-31-12

 

 viber 2021-04-07 11-06

 viber 2021-04-07 11-06-36 

02  та 09 квітня відбулася онлайн-конференція на тему:

«Профілактика ВІЛ-СНІД. Чи важливо берегти себе до шлюбу».

Учасники онлайн-конференції:

Благодійна організація «АСЕТ»

ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ»

Виступили:

Михайло Дмитраш – пердставник благодійної організації «АСЕТ», військовий капелан;

Оксана Кучеренко – заступник директора з виховної роботи ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ»;

Мирослава Малкович – практичний психолог ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», к.п.н.

Участь у конференції також взяли:Балабаник Оксана Костянтинівна – керівник академічної групи та голова циклової комісії програмної інженерії ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», Шевчук Олена Вікторівна – керівник академічної групи та викладач ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», Малісевич Віталій Васильович – керівник академічної групи та викладач ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», Семеген Марія Михайлівна – керівник академічної групи та викладач ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», Клейнота Ольга Степанівна – керівник академічної групи та викладач ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», студенти І-го курсу відділень «Телекомунікацій та електроніки», «Прогамної інженерії та метрології» та «Комп’ютерно-інтегрованих технологій».

Метою конференції було консультуваня студентів коледжу з питань профілактики інфікованності ВІЛ та захворюваності на СНІД. Студенти ознайомилися зі статистикою інфікованності населення для розуміння важливості профілактичних заходів.

vil

vil2 

09 березня  у ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ"  відбулись святкові заходи до ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА за участі викладачів та студентів  

Адміністрація  читає поезію Тараса Шевченка https://youtu.be/X8lrvm85pdc

 Читання поезії Т.Г.Шевченка студентами ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" https://youtu.be/9Jx8djOzqoo

 

Вітаємо Юрія Войцих, студента групи ПІ-18-01, із зайнятим ІІІ місцем на обласному конкурсі солістів "Пісенний вернісаж" серед студентів закладів фахової передвищої освіти у номінації "Світовий хіт". Музичний керівник - Р.Г.Ортинський

Переглянути відео можна за покликанням https://youtu.be/PTh6vtGpnaQ

 25 лютого відбувся захід з нагоди 150-ї річниці з Дня народження Лесі Українки, в якому взяли участь студентки нашого коледжу. Захід підготувала викладач української мови та літератури Попович Лілія Степанівна.

 Студенти групи КІ-20-01 приєднуються до онлайн-флешмобу з нагоди 150-річчя видатної Лесі Українки!

Студенти групи АК-20-01 також долучилися до флешмобу з нагоди 150-річчя видатної Лесі Українки, продемонструвавши своє оригінальне бачення однієї з поезій. 

Лесі Українці 150 РОКІВ! Дмитро Скобель (студент групи АК-20-02) проявив свою креативність та здійснив творчо-пошукову роботу з нагоди 150-річчя геніальної Лесі Українки.

Онлайн конференція на тему «Організація освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти в умовах пандемії» з використанням платформи LМS Moodle

09 лютого у рамках діяльності грантового проекту  США «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» відбулася онлайн конференція в робочому форматі з обміну досвідом роботи педагогічних працівників в системі управління навчанням Moodle.

Учасники онлайн конференції:

ВСП «Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу»;

ВСП "Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету".

Виступили:

Скрипник Василь Степанович - заступник директора з навчальної роботи ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ», д.т.н, доцент;

Малик Іван Васильович - заступник директора з навчальної роботи ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», к.ф.н;

Ферштей Іван Любомирович - викладач ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ»;

Бігун Оксана Богданівна - завідувачка лабораторії дистанційного навчання ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу»;

Володка Юлія Ігорівна - викладач ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу»;

Участь у конференції також взяли: Балабаник Оксана Костянтинівна – голова циклової комісії «Програмування» ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», Береговський Василь Васильович – директор ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», к.т.н., Богославець–Дроздюк Тетяна Ігорівна – голова профспілкової організації студентів та викладач ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ", Іванчук Роман Миколайович – завідувач автомеханічним відділенням ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ», Йосифів Вікторія Денисівна - викладач ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», к.т.н., Кашуба Микола Васильович – голова циклової комісії загально-технічних дисциплін та електромеханіки ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ», к.т.н, Кучеренко Оксана Іванівна - заступник директора з виховної роботи ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», Левицький Ігор Володимирович – завідувач відділення «Економіко-технічне» ВСП «Фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГу», Мамчук Марія Богданівна – завідувач методичним кабінетом ВСП "Надвірнянського фахового коледжу НТУ» та інші викладачі коледжів.

У рамках конференції представники закладів освіти обговорили особливості впровадження платформи Moodle для організації якісного освітнього процесу в коледжах, основні пріоритети освітньої діяльності в умовах дистанційної та змішаної форм навчання, а також домовились про подальшу співпрацю. 

 

ffot

 

foto     

foto2

Останнє оновлення ( Вівторок, 13 квітня 2021 09:02 ) Детальніше...
 
76006, вул. Вовчинецька, 223
м. Івано-Франківськ, Україна
Тел. (0342) 78-30-46, (0342)78-30-22
 
 

logo_60x60

© 2010-2018. Коледж електронних приладів ІФНТУНГу. Офіційний сайт
Всі права застережено, будь-яке використання інформації можливе тільки при наявності посилання на ifkepnung.if.ua